Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Крикор среща Гарабед, заприказват се, и по някое време го пита: - Абе ти защо не ме попита как съм? - Е защо да те питам? - Ами ето, от маса време не сме се виждали, сега се срещаме и ти даже не ме питаш как съм. - Какво да те питам, нали те гледам? - Добре де, все пак от уважение поне... - Ама нали те виждам че си жив и здрав? - И какво сега, няма да ме попиташ, така ли? - Е айде, щом настояваш... Крикор, как си? - Ох, не питай...
Любими Герои 3,465 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три часа през ноща. Студент от МЕИ прави проект. Гола колежка лежи на леглото. - Скъпи, студено ми е! - проговаря тя. Безмълвно судентът взима едно одеало и го мята върху нея, след което продължава своята работа. След известно време студентката пак се обажда: - Скъпи, много ми е студено! Студентът мята второ одеало върху нея. - Абе ти не разбра ли, че искам мъж? - му казва тя. - Сега е три часа сутринта, къде да ти го намеря? Баба ми живее сама на село. Тя има едно куче и една кокошка. Качена върху някое столче, тя кудкудяка по цял ден. НАСА веднъж е пробвала да използва урината на Чък Норис като ракетно гориво. Експеримента днес е известен като експлозията над Хирошима. Аз съм българче. Обичам наште планини зелени, българин да се наричам - първа колорадост е за мене. Един човечец си варял ракия в малката барачка зад къщата, поради високия акциз. По едно време чул че някой влиза в къщата, отива да провери и вижда ... жена му с някакъв мъж ... погва той нахалника и го счупва от бой. През това време в барачката се натикали 2-ма полицай. Мъжът след като наритал натрапника и го изхвърлил решил да провери как е ракията. Отваря вратата и вижда две ченгета, седят с един тефтер и един химикал. Мъжа се стряска но запазва хладнокръвие, взема тефтера и химикала и остроумно пита: - Какво трябва да пиша ... - Всичко както си беше - казват полицайте. Мъжа сяда пише и предава тефтера....Полицайте се плесват през челото и изревават ... - Кво си писал ти бе ! ! ! - Всичко както си беше - отговорил мъжът - Прибирам се аз в къщи качвам се в спалнята някакъв мъж изнасилва жена ми ... излизам навън с криминално проявения и когато извиках "Полиция! ! ! " двама униформени излязоха от барачката ми, в която пекът ракия.