Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тунелът към Люлин - българският ускорител на елементарни частици!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Жена отива при гинеколога и се жалва: - В слабините имам някакви черни точици. Гинекологът погледнал и пита: - Мъжът ви дърводелец ли е? - Да, как разбрахте? - Кажете му, че молива зад ухото трябва да сваля.
Професионални
03.10.2017
3,292 прегледа
Следващ →
Още вицове
Решили руснаците да правят рекламен клип. Попитали американците какво трябва да съдържа една реклама. От там им отговорили, че е хубаво да има малко секс, малко приключение, малко убийство. Послушали ги и направили клипа: Посред пустинята лази чисто гола жена. След нея върви як мужик с пистолет в ръка. Настига я, вдига пистолета и я гръмва в главата. След това промърморва: "Така ще бъде със всеки, който не си купи хладилник ЗИЛ"!
Двама ловджии се срещат: - Заек... Заек... - Къде? - Не бе, заеквам!
- На младини исках да стана моряк. - И защо не стана? - Защото съм много разсеян. Кой знае какви бих ги направил на кораба. - А сега какво работиш? - Аптекар съм.
- Не ме ядосвайте, че вече няма къде да крия труповете!...Майтапя се, бе, всъщност има още доста място...
На един човек му се пука гумата на колата. Спира, вади крик и започва да сваля гумата. Любопитен минувач спира до колата и пита: - Какво става? - Как какво? Свалям гумата. В този момент минувача грабва щангата, прасва предното стъкло и казва: - Аз пък ще взема радиото!