Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лекарка се оплаква: - Аман! От тези болни не мога да си гледам работата!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Защо сравняват рейтингите на Гоце или ББ с рейтинга на Слави? - Защото всичко е шоу.
Професионални
03.10.2017
2,983 прегледа
Следващ →
Още вицове
Защо жените като станат сутрин и си разтъркват очите с ръце? - Защото нямат топки, за да си ги почешат!
Мъж се прибира вкъщи и казва на жена си: -Днес се прибрах като светкавица! -Как, толкова бърз?! -Не, на зиг-заг!
Викат мечката, заека и вълка на донаборна комисия. Минава мечката - взимат я в казармата. Минава вълкът - взимат го и него. Стоят и чакат заекът да излезе. Излиза Зайо ухилен: - Не ме взеха! - Как така? - Ами я погледнете там отсреща - виждате ли оная бреза? - Виждаме я. - А виждате ли най-долното клонче? - Виждаме го. - А виждате ли най-долното листо на клончето? - Виждаме го. - А виждате ли оная мравка, дето лази по него? - Виждаме я. - Е, а аз даже и брезата не виждам.
Как се борят шофьорите срещу камерите на КАТ по пътя? В София - Намират свой човек в КАТ. В Бургас - с шпрей и лак за коса на регистрационната табела. В Перник - с лепенка "Photoshop" на предния прозорец и CD-та на огледалото. В Кюстендил - сменят номерата, палят колата в гората или я засилват в някое дефиле!!! ... В Дупница - пренабиват номерата и продават колата като "нов внос"...
В една болница станал пожар. На първия етаж били бели деца а на втория негърчета. Наложило се на втория етаж да ги спасява блондинка. Когато и подавали негърчетата тя казвала: - Защо ми подаваш изгорели деца, бе?!?