Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семейство на финансисти: - Мария, знам, че неделя е денят за съпружеските задължения, но бих искал да получа авансов заем... - Не, имаш много нисък кредитен рейтинг!
Професионални 3,114 прегледа
Следващ →

Още вицове

Веднъж Господ извикал Бай Ганьо, Турчина и Американеца!Влизат те един по един при него и пръв е Турчина! Минава малко време, той излиза и реве! - Що ревеш бе? - Щото Господ каза, че ако не престанем с тия поробвания и убийства, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! Втори влиза Американеца! Минава малко времв и той излиза и реве! - Що ревеш бе? - Щото Господ каза, че ако не престанем с тия лъжи и престъпления, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! Последен влиза Бай Ганьо! Минава малко време, той излиза и хем реве, хем се хили! Хората го гледат учудено: - Що ревеш бе? - Щото Господ каза че ако не спрем с тия кражби, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! - Добре, а що се хилиш бе? - Щот му свих копчето! - Ваньо, защо пиеш толкова вода? - Изядох една ябълка без да я измия! Чък Норис може да кихне с отворени очи. Прибира се един мъж. Видът му е доста угрижен, и жена му започва да го разпитва "какво се е случило", като му обяснява че трябва да знае, понеже са семейство и трябва да са в радост и мъка заедно... Накрая мъжът не издържал на напора на жена си и казва: - Добре, скъпа! Любовницата е бременна! И не знам какво да правя! Два кораба се срещат в тесен канал. Единият български, другият американски. Не могли да се разберат как да се разминат. Единият капитан вика: - Бегай у лево! А американеца: - Гоу лефт! И така цял час. След дълго умуване капитанът на българският кораб влиза и пита: - Абе знае ли някой от вас английски? Всички се ослушват и само готвача вика: - Аз знам... малко! Излиза той на палубата и вика: - Ду ю спийк инглиш? Всички американци ревват: - Йеееее! - Ми, тогава що не бегаш у лево!