Един много притеснителен младеж отишъл на среща с момиче.
Приятелят му го посъветвал, ако не знае какво да прави
да казва " ами сега какво ще правим" пък жената си знае
работата. Срещнали се те :
- Ами сега какво ще правим ?
- Ами да отидем на бар.
- Ами сега какво ще правим ?
- Ами да пием по едно .
- Ами сега какво ще правим ?
- Ами да потанцуваме малко.
- Ами сега какво ще правим ?
- Ами да отидем у вас .
- Ами сега какво ще правим ?
- Ами да се съблечем и легнем в леглото .
- Ами сега какво ще правим ?
- Ами ще чакаме да дойде някой и да ни наебе и двамата !
Пиян се прибира вкъщи и учтиво се извинява на всеки стълб, в който се блъска, вземайки го за минувач. Накрая сяда на бордюра и мъдро заключава:
- Ще почина, докато премине манифестацията...