Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Само мъртвите са виждали края на войната.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Политиката е мръсна работа - или себе си трябва да переш, или пари.
Бисери
03.10.2017
2,278 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако истината е във виното, то във всяка чашка се крие частица от нея.
Връща се мъж по-рано от командировка, а на жената любовника в командировка. И самата жена също. А мъжът се е върнал по-рано, за да отиде при любовницата. Обаче любовницата в командировка. А у тях мъжа й с любовница, която се върнала по-рано от командировка. Ето в колко динамично време днес живеем!
На пазара, близо един до друг, трима търговци разположили сергиите си. Първият продавал краставици, вторият - домати, а третият - дини. На първата сергия се спрял клиент и попитал: - Ти какво продаваш? - Краставици, не виждаш ли? - Това краставици ли са? Да знаеш в нашето село какви краставици има… Отминал и спрял на следващата сергия: - Какво продавате тук? - Домати. - Това домати ли са? Да знаете в нашето село какви домати има… Когато клиентът наближил до третата сергия, където дини продавал бил стар габровец, продавачът се провикнал: - Грах продавам, грах!
- Чух, че депутатите предлагат да се върне смъртното наказание в България? - А нима е отменено? Размерът на минималната пенсията - това си е живо смъртно наказание.
Колега лежи пред кръчмата, мъртво пиян. До него захвърлена книга: "Теория на полето". Минава друг. Гледа книгата. Гледа студента и възкликва: -Е бива ли такова нещо: Момчето агроном, а се напило, като физик!