Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо и баща му отишли в кравефермата да видят как се прави салам. - Виж Иванчо, в тази машина влиза теле и излиза салам. - А не може ли да влезе салам и да излезе теле. - Това само майка ти го може.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
Учителката: - Деца! Сега ще ви разкажа приказката за девицата. - За девицата?! - удивени питат децата. - Но това е приказка, деца!
Ученически
03.10.2017
3,179 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка звъни в полицията: - Ало! Ало! Пред блок 113 в Младост стана едно убийство! Ужас! Ау, още едно! Ауу, и още едно! Божее, как се спира този автомат!
Мутра решил да става ловджия. Казали му, че за ловджилък трябва и куче. Почнал да разпитва насам-натам и разбрал, че един човек имал добре обучено куче за ловене на птици. Отишъл при него, да купува кучето. Стопанинът се опъвал в началото, но като му казали 5 000 марки и кандисал. Взело борчето кучето и заминало. След два дена идва обратно да връща кучето и си иска парите. - Върни си ми парите! Това куче е дефектно! Не ще да лови пилета. - Как дефектно! Знаеш ли колко пилци съм изловил с него? - Не знам! Мисля, че е дефектно, ама щом казваш, че работи, може пък аз ниско, да съм го хвърлял...
Една жена се жалва пред полицай: - Господин полицай, обраха ме. - И как така ви обраха? - Ами взеха ми всичките пари. - И къде си носихте парите, че не разбрахте кога е станало? - Ами парите си ги носех в сутиена. - Браво бе госпожо и да не разберете, че ви обират!? - Ами господин полицай, аз мога ли да знам с какви намерения са били?
Мъж казал на жена си: - Жено, ти нищо не струваш! Жената: - Защо мислиш така? - Виж сега. Мъжът спрял едно такси и попитал шофьора: - Колко ще ми вземеш от тук до гарата? - Два лева. - А ако съм с жена си? - Два лева. - Жено, видя ли, че нищо не струваш!!!
Интервю на дядо Коледа в тв предаване.Водещият: -Дядо Коледа,къде е Снежанка? -Ами Снежанка в момента,при много тежки условия раздава играчки на бедните деца в Обединените Арабски Емирства. -А къде са ви еленчетата? -Еленчетата ми се продават по 3 лева килото в магазин "Родопа". -А джуджетата? -Джуджетата са на стачка от месец Ноември-искат да им вдигна заплатите. -И все пак дядо Коледа,какво ще пожелаете на българските деца? -Мили дечица.Подарете нещо на дядо Коледа!