Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се двама. - Как е? - Жената много се кара, когато се прибирам късно у дома. - А аз реших този проблем с пари. Ако се прибера вечер не в обещаното време, значи съм изгубил и трябва да й дам 10 лева. - И не ти се кара? - Не, никога. Напротив, скача радостно от леглото и вика: "Пак изгуби!Давай парите!"
Семейни 3,012 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момиче разказва на приятелката си: Вървя си вчера и гледам на земята 50 лева. Викам си, провървя ми. Навеждам се да ги вдигна, усещам: заработвам ги. - Нямате съвест! - Не, имам, просто с нея се договорих! Ако в семейството ви остават излишни пари, спешно се обърнете към лекар. Жена ви има нужда от медицинска помощ. Един Хипопотам си стоял в едно малко езерце... Маха си той с ушите и си прави балончета. По едно време се задава друг Хипопотам и му казва: - Брато ади с мен в другото езеро да плашим малко жабите. - Да бе да, ти си голям идиот бе! Сега ша хвана да зарежа всичко тука да ида да се занимавам с щуротии. Някакъв хванал златната рибка и тя му се примолила: - Пусни ме, ще ти изпълня три желания! - Добре... Първото ми желание е да имам много пари. Второто ми желание е да имам колкото си искам жени. А третото ми желание е да те хвана още стотина пъти.