Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Мамо, а бог какъв е, мъж или жена? - Бог е едновременно и мъж и жена, той не е с определен пол. - Мамо, а той бял ли е, или черен? - Бог, синко, е едновременно и черен и бял. - Мамо, а той с хомо или с хетеросексуални наклонности е? - Ти пък! Той обича еднакво и мъжете и жените, и децата. - Аха, разбрах! Бог - това е нещо като Майкъл Джексън...
Разни 2,170 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лондонският вестник "Сън " съобщи за бяло дете от двама черни родители. Учени са се произнесли, че това е голям феномен да ти се роди бяло русо и къдраво дете от Нигерийци. Все още не се е произнесъл и русия къдрав съсед живеещ до щастливото семейство! Звъни мутра в компютърен магазин: - Абе ей, вие какъ компютър сте ми продали?! Не работи! - А копчето "Power" натиснахте ли? - Два пъти го натиснах, не работи! Двама пътуват във влака от Варна за София. Запознават се: - Аз съм психолог. - Аз пък съм едър мафиот... Я да те видим що за психолог си? Опитай да познаеш за какво мисля! За всяка мисъл, която познаеш, ти давам сто кинта. - Ама аз съм психолог, не врачка! - Абе сто кинта са това, я опитай. - Добре, пътуваш от Варна. Значи си бил на море. Значи сега си спомняш колко хубаво ти е било. - Браво! Позна! Ето ти стотачка. - Щом ти е било хубаво, значи си бил със жена. И сега си мислиш за нея. - Точно така! Ето ти още стотачка. - Освен това, не ти се иска да се прибираш у дома. - Правилно, ето ти още сто лева... - Щом не ти се прибира, сигурно си женен. А щом си мафиот, сигурно мислиш, че няма да е лошо да пречукаш жена си и да си останеш с другата. - Ха! Ето ти хилядарка! - Ама защо хиляда? Нали щеше да даваш по сто на мисъл? - Това не е мисъл, а идея! Много разводи се случват поради недоразумение. Много бракове също. Веднъж слугата домъкнал в къщи пияния като дъска княз Голицин след празник в офицерския клуб. Сутринта, подавайки му чай, слугата казал: - И как не Ви е срам, Ваше сиятелство! Даже в гащите си сте се изходили. - Ааа, не съм аз, това беше поручик Ржевски…