Блондинка звъни в софтуерна фирма:
- Програмата ви не работи! Какво да правя?
- Прочетохте ли внимателно указанията?
- Да, да, направих всичко, както е написано - не работи.
- Прочетете още веднъж първата страница.
- Чета: "Натиснете ENTER". Натискам… Не работи.
- Четете нататък.
- Чета: "Пуснете ENTER". О! Заработи!
- Мамо, а бог какъв е, мъж или жена?
- Бог е едновременно и мъж и жена, той не е с определен пол.
- Мамо, а той бял ли е, или черен?
- Бог, синко, е едновременно и черен и бял.
- Мамо, а той с хомо или с хетеросексуални наклонности е?
- Ти пък! Той обича еднакво и мъжете и жените, и децата.
- Аха, разбрах! Бог - това е нещо като Майкъл Джексън...