Стои си Манго в подлеза на ЦУМ. Добарал от някъде една вехта цигулка и стърже. Минават си хората, гледат го странно и подминават. Появява се един човечец на средна възраст и се заслушва. Свършва Манго изпълнението, а човека възкликва удивен:
- Абе момче, страхотно свириш бе! Ама ти си един Паганини!
Манго сбръчкал вежди и погледнал с пренебрежение:
- Ти па да не си мноо убав бе?!
Рано сутринта (17:30) става едно младо наркоманче.Отива в банята пред огледалото и казва:
-Я виж, и тук съм аз и там съм аз!
На вратата се чука.
-Кой е-попита наркоманчето.
-Аз съм!
-Я, и там съм аз!