Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефона звъни: - Ало, Киркор се обажда. Гарабед там ли е? - Грешка имате... Нямаме Гарабед. - Благодаря! Извинете! След малко пак: - Ало, Киркор е на телефона. ГАрабед може ли да се обади? - Абе, нямаме Гарабед! - ОК. След малко пак: - Добър ден! Гарабед може ли да се обади? - Нямаме Гарабед! - изнервени крещят по телефона. И така цял ден! Около 6 часа телефона звъни за пореден път: - Ало, Гарабед се обажда. Някой да ме е търсил?
Любими Герои 3,457 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Извинете, дали може ли да ми поправите будилника? - Какво му е? - Сутрин звъни много гадно. - Здрасти! Откъде ми звъниш? Не се показва номера? - От домофона, глупако. Отвори вратата, половин час чакам вече. Събужdа се програмист с махмурлук, обръща се и гледа в леглото до него готина мацка: - Охо! Открито е ново устройство plug`n`play! Хора пътуват в самолет..но двигателите отказват да работят..Капитана вика стюардесата и й казва.. -Направи нещо с пътниците да не се паникьосат.Ще се разбием. Капитана се опитва да се справи със самолета и се отказва.Пуши последната цигара и последните 2-3 чашки алкохол. Пътниците с недоумение се чудят какво става със самолета от това тресене и стюардесата леко срамежливо казва: -Сега ще ви покажа един фокус.Като си сваля блузката и остана по сутиен ще гръмне левия двигател.Съгласни ли сте? Всички в хор: Дааа! Сваля си блузката и хоп! Левия двигател гръмнал.Жени,деца мъже в радост.. Стюардесата: -Сега искате ли още един фокус? Пътниците: -Дааа! -Сега ще сваля сутиена си и когато остана по цици ще паднем.Искате ли да видите? В хор: Дааа! Мацката сваля сутиена и последния двигател на самолета гръмва и самолета пада. 10 Минути след катастрофата един дядо излиза сред отломките и се потъпва да се очисти си мърмори: -Еееее аман вече от тия женски номера.Пфуу! Малка къртица излизнала по погрешка на нудистки плаж между краката на мадама. - Ежко, ти ли си? - попитало къртичето, но никой не му отговаря. И пак попитало: - Ежко, ти ли си бе? - отново мълчание. Душило, душило и през сълзи на очи казало: - Ма ти си умрял бе, ежкооо!