Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефона звъни: - Ало, Киркор се обажда. Гарабед там ли е? - Грешка имате... Нямаме Гарабед. - Благодаря! Извинете! След малко пак: - Ало, Киркор е на телефона. ГАрабед може ли да се обади? - Абе, нямаме Гарабед! - ОК. След малко пак: - Добър ден! Гарабед може ли да се обади? - Нямаме Гарабед! - изнервени крещят по телефона. И така цял ден! Около 6 часа телефона звъни за пореден път: - Ало, Гарабед се обажда. Някой да ме е търсил?
Любими Герои 3,458 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младостта би била едно чудесно състояние, ако идваше малко по-късно в живота. Жените отговарят: М: Къде си била през целия ми живот? Ж: Криех се от теб. М: Не сме ли се виждали някъде преди? Ж: Да, затова вече не ходя там. М: Свободно ли е мястото? Ж: Да, и моето ще се освободи, ако седнете. М: У вас или у нас? Ж: И на двете места. Ти отиваш у вас, аз у нас. М: Как предпочиташ яйцата за закуска? Ж: Неоплодени. М: Тялото ти е като храм. Ж: Съжалявам, днес няма служба. М: За теб бих отишъл на края на света. Ж: И би ли останал там? М: Уморена ли си тази вечер? Защото си мислех за теб цял ден. Ж: Разбира се, се съм уморена, (кратка пауза с невинна усмивка) уморена съм от глупостите ти. Учителка пита децата в училище кой какъв иска да стане като порасне, също така пита и Иванчо: - Иванчо ти какъв искаш да станеш като пораснеш? - Президент на Щатите! - Ами ти Марийке? Иванчо: - А тя ще бъде Моника Левински! На война. - И запомнете: Една бяла ракета - ние настъпваме. Две бели ракети - отстъпваме. Сто и педесет бели ракети - взривен е склада за бели ракети! Който се смее последен,навярно не е разбрал вица!