Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефона звъни: - Ало, Киркор се обажда. Гарабед там ли е? - Грешка имате... Нямаме Гарабед. - Благодаря! Извинете! След малко пак: - Ало, Киркор е на телефона. ГАрабед може ли да се обади? - Абе, нямаме Гарабед! - ОК. След малко пак: - Добър ден! Гарабед може ли да се обади? - Нямаме Гарабед! - изнервени крещят по телефона. И така цял ден! Около 6 часа телефона звъни за пореден път: - Ало, Гарабед се обажда. Някой да ме е търсил?
Любими Герои 3,456 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Признавате ли - пита съдията, - че сте искали да влезете в театъра в нетрезво състояние? - Разбира се, че признавам - отговаря обвиняемият. - Ако бях трезвен, това никога не би ми дошло на ум. Всички астролози прогнозират края на света за 21.12.2012, но вече всички те предлагат индивидуални хороскопи за 2013-та година. Една жена постоянно питала мъжа си дали гърдите и са много малки. "С тази блузка изглеждат ли по-големи"? "А с тази не изглеждат ли прекалено малки"? На следващия ден мъжа и и купил огледало.Преди да си легне обаче жената пак питала: "С тази блузка изглеждат ли по-големи"? "А с тази не изглеждат ли прекалено малки"? Мъжа се изнервил адски и и казал: -Знам как ще ги направим по-големи! -Как?!? -Вземи тоалетна хартия и я търкай между циците си! -Ами колко дълго да търкам? -За няколко години ще се увеличат! -Откъде знаеш това? - попитала жената учудено. -Не знам ама виж ко стана със задника ти! - Знаете ли кое е най-хубавото в Пловдив? - Табелата за пътя за София! Млада дама тича към полицай и крещи: - Помощ, помощ, един пиян мъж иска да ме изнасили! Полицаят я оглежда критично и отговаря: - Наистина ще да е много пиян!