- Този нахал Иванчо ме покани у тях, за да ми покаже колекцията си марки. По-добре да не бях отишла!
- Защо? Натиска ли ти се?
- Ами проблемът, е че не. Цяла вечер ми показваше глупавите си марки.
Вуте казва на жена си Пена:
- Пено, искаш ли да си поиграем на пролет?
- Що е това бе Вуте?
- Ами аз ще те чукам, а ти ще цъфтиш...
Пена:
- Ооо, това не е интересно, дай да играем на зима. Комшията Нане да ме чука, а ти да фучиш...