Бай Славчо седнал на бира и се хвали:
- Това лято ще изкарам цялата отпуска на необитаем остров. Никакви телефони, никаква работа, само почивка. От пет години не съм ходил там.
- А на жена ти ще й хареса ли ?
- Би трябвало - трябва вече да й е домъчняло за мен през тези пет години.
Банков служител закъснява за работа,касиерката подхвърля ехидно:
- Добре,че шефа закъснява повече от теб!
- Всички светофари ме хванаха на червено.
- Намажи се с крем,за да им се изплъзваш!
На другият ден,касиерката закъснява,служителят я подхваща:
- Добре,че шефа закъснява повече от теб!
- Задръстване.
- Вземи си очистително!