Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В борбата с корупцията главното не е победата, а участието...
Бисери 3,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишли 2 баби на гости на стара дружка - баба Мара, която имала склероза. Та поканила ги жената, седяли, седяли и бабата по едно време скочила и казала: "ех таз склероза, забравих да ви почерпя по един бонбон". Почерпила ги, след малко скочила пак и казала "Ама глей ква съм отвеяна, забравих да ви почерпя с бонбон". И така няколко пъти. Когато си тръгнали бабите, вече отвън на улицата, едната казала на другата: "Тая Мара хич я няма, и един бонбон не се сети да ни почерпи", а другата:"....че ти къде видя Мара" - Чухте ли? Игуменката на манастира получила инфаркт в тоалетната! - Не! Какво се е случило? - Ами намерила дъската на тоалетната чиния вдигната… Одеса. Две бабички си говорят. - Вчера на Дерибасовска паднал балкон, човек убил..... - Ами да, навсякъде балкони, не може да мине човек! Кого е пребил? - Абе някакъв евреин. - Ами да, пълно с евреи, няма къде един балкон да падне! - Кризата не докосна нашия град. - Как успяхте? - Ние и преди кризата не работехме. След първата брачна нощ, съпругът казва на жена си: - Скъпа, ще ти призная нещо… Ти не си ми първата. Тя: - Скъпи, и аз ще ти призная нещо… Не ти вярвам.