Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Връща се един мъж от интернет...а там жена му с телевизора изневерява...
Програмисти 3,476 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо,турчина и американеца пътували в самолет. По едно време самолета натежал и пилота казал, че всеки трябва да хвърли по нещо за да се олекоти самолета. Американеца хвърлил лаптопа си. Другите гопопитали защо хвърлил точно лаптопа. Той казал: - Еми в Америка имаме много такива! Турчина хвърлили парче лукум. Питали го, защо го хвърлил. Той отвърнал: - В Турция имаме много такива! Дошъл ред на Бай Ганьо. Поогледал се, поопипал се по джобовете та взел, че метнал турчина. Американеца го питал: - Що метна турчина? - В България имаме много такива!!! - Катя, донесете си снимка за пропуск. - 3 на 4? - По-добре 90 на 60 на 90. - С кое българските чиновници приличат на пираните? - С несъответствието между апетита и размера на тялото. Влезналият след смяна ватерполист внесе свежа струя в играта на отбора си. Баща към дъщеря си: - Ако се държиш като добро момиче, ще ти подаря тази сребърна гривна. - Аз вече се държах като лошо момиче и ми подариха златна.