Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отишъл един мъж на плажа. Хора нямало никакви. Съблякъл се гол и отишъл да плува. Когато се изморил, доплувал до брега и видял, че на брега красива девойка чете книга. Какво да прави? Върнал се пак във водата. Гледа, на дъното една тенджера. Взел я той,сложил я отпред и отишъл при девойката: -Здравей, прекрасна девойко! -Здравейте! -Какво правим? -Книжка четем. -За какво се разказва? -Как да четем мисли. -А какво си мисля в момента?- попитал той. -Вие си мислите, че тенджерата има дъно.
Разни 1,732 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво прави блондинка под бюрото? - Търси вход за интернет... Пращат Иванчо в първи клас. Още първия ден той отива при учителката и казва: - Госпожо, аз съм много умен. Не съм за първи клас. Пратете ме направо за трети! Учителката се объркала и го води при директора. - Господин директор, Иванчо иска да започне учение направо от трети клас! - Добре! Изпитайте го - да видим. Почнала учителката? - Колко е 3 по 3? - 9. - Правилно! А 6 по 6? - 36. - Добре! А какво е това - кравата ги има четири, а аз две? - Крака. - А какво е това? Ти го имаш в панталоните, а аз го нямам? - Джоб. - Правилно! Ставаш за трети клас! А директорът се обадил: - Направо в пети да го пратим! Много е напред с материала! Я как отговори на всичко! А последните два отговора даже и аз ги сбърках! Учителската стачка продължава и ето как печатните медии я отразяват: Според "Новинар" "Сега": Няма "Пари", няма "Капитал", а само "24 часа" и "Труд"! - Келнер, в супата ми плува слухов апарат! - Моля? - Може ли да се запозная с вас? - Не трябва да се запознавате с мен. - Защо? - На мен с вас ще ми е скучно, а на вас с мен ще ви е объркващо. - Защо? - Защото на мен вече ми е скучно, а на вас вече ви е объркано.