Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Чу ли, че е имало проблем през март в АЕЦ "Козлодуй"? - Да, уведомиха ни както за Чернобил. - Как? - Първо съобщи "Шпигел", а после и у нас...
Черен хумор 1,981 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се оплаква на своя приятелка: - С моят мъж не правим секс, още като се прибере и пита "Жена кво има за ядене" яде и си ляга какво да правя? Приятелката: - Облечи се в секси белъо, сложи черни жартиери, прашки от "Victoria`s Secret" също така и маска, запали свещи и го изненадаи. Жената последвала съвета на приятелката си и още на следващата вечер се облякла в секси белъото и маската, запалила свещите и зачакала, на врата се почукало жената отворила. Мъжът й: - Ааа Зоро! Кво има за ядене? Две жаби си говорят на припек на едно листо: - В съседното блато не можеш да си преставиш какъв развратен ужас е? - Е, кво, кво е там? - Квак, квак да ти го кажа - вчера ме изнасилиха, днес сутринта пак, утре пак ще отида.. Майката на Иванчо му се кара: - Пак си оставил следи от мръсни пръсти по вратата! - Не е вярно, мамо - аз я затварям с шут! Промоция във ветеринарната клиника: "Внимание! Всяка втора кастрация е безплатна. Доведи приятел". Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло. Бащата: — Сине донеси от колата тесто – ще ловим на него. Синът: — Ама тате, аз не знаех, че е за риболова и го изядох. — Е нищо, донеси хляба! — Е да де, ама аз не знаех, че и той е за риболова и по пътя го изядох целия. — Значи да знаеш – никога вече няма да те взимам с мене за риба. Айде дояждай червеите и да си ходим!