Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж се прибира вкъщи след работа и пита жена си: - Онова, жълтото в буркана в банята, е гел за коса, нали? - Не, лепило за тапети. - Тогава няма защо да се чудя, че в службата не можах да си сваля шапката.
Черен хумор 1,173 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл "вожда" на наша групировка на посещение в Дания. Навръщане си донесъл "LEGO"? Затворил се в кабинета си и три седмици не излизал- ни ял, ни пил, ни (срал) до тоалетна ходил! Накрая излязъл, светнал от радост, в ръцете си държи сглобен конструктор. Борците го питат: - К’во ста’а бе шефе, к’во са радваш толкова? - Вижте, вижте! Сглобих го само за 3 седмици... а там пише "от 3 до 5 години"... Мъж черпи колегите си в службата с бонбони. - Какво става, какъв е повода? - Роди ми се момченце. - Браво! А как е жена ти? - Ами добре е засега... Още не съм й казал. Значи ако използвате олимпийското лого, където и да е, вие нарушавате авторските права. OoOoO колко ме е страх! Сама жена вика в тъмното: - Крадееец, крадеец, крадец, крадльо! крадленце.. Охлюв влиза в бар и си поръчва бира. Барманът казва: - Махай се, ти си охлюв - вдигнал го от пода и го изхвърлил пред вратата. След единайсет месеца, както събирал чашите, барманът усетил потупване по глезена: - Защо го направи, по дяволите?!?