Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Във връзка с предстоящите избори,част от излишъка, целево е предоставен на правителствена болница, за увеличаване капацитета на психиатричното отделение.
Политически 3,149 прегледа
Следващ →

Още вицове

Италианска двойка в нежна прегръдка... Тя: - Марио! марио! Той мълчи. Тя: - Марио! Марио! Тя(обезпокоена): - Марио, скъпи, защо мълчиш? Той, пускайки й талията: - Но, скъпа! Как мога да говоря, когато са ми заети ръцете. Един милиционер гледа: пиян мъж дърпа връвчица и решил да го подиграе. - Абе, що дърпаш тая връвчица? - А ти кво искаш? Да я тикам ли? Кой как се връща от рожден ден? Англичанинът: с достойнство. Французинът: с домакинята. Руснакът: на четири крака. Българинът: с остатъка от водката. Една стоножка била поканена на тържество. Забавата започва, а нея я няма. Тържеството наближава своя край и стоножката влиза запъхтяна. Всички я питат какво става. Тя отговаря: - Ами на вратата пишеше "Преди да влезеш вътре си изтрий краката". Един луд тръгнал да излиза от лудницата с един чепик в ръка. Пазачът го спрял и попитал: - Къде си тръгнал ти бе? - Излизам от лудницата. - Какво е това? - Попитал пазача и посочил чепика. - Тва е Пешо. - Къв Пешо бе? Тва е чипик. На следващия ден същия луд тръгнал с чепика. Пазачът пак го попитал: - Къде отиваш? - Излизам от лудницата. - Кво е тва? - Тва е някъв чепик, намерих го ей тука. - Добре излизай! След като повървял малко, казал на чепика: - Еее, Пешо, как го изиграхме тоя.