Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всеки семеен мъж го знае:пълният тиган - храни, а празния - възпитава.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Във връзка с предстоящите избори,част от излишъка, целево е предоставен на правителствена болница, за увеличаване капацитета на психиатричното отделение.
Политически
03.10.2017
3,149 прегледа
Следващ →
Още вицове
Италианска двойка в нежна прегръдка... Тя: - Марио! марио! Той мълчи. Тя: - Марио! Марио! Тя(обезпокоена): - Марио, скъпи, защо мълчиш? Той, пускайки й талията: - Но, скъпа! Как мога да говоря, когато са ми заети ръцете.
Един милиционер гледа: пиян мъж дърпа връвчица и решил да го подиграе. - Абе, що дърпаш тая връвчица? - А ти кво искаш? Да я тикам ли?
Кой как се връща от рожден ден? Англичанинът: с достойнство. Французинът: с домакинята. Руснакът: на четири крака. Българинът: с остатъка от водката.
Една стоножка била поканена на тържество. Забавата започва, а нея я няма. Тържеството наближава своя край и стоножката влиза запъхтяна. Всички я питат какво става. Тя отговаря: - Ами на вратата пишеше "Преди да влезеш вътре си изтрий краката".
Един луд тръгнал да излиза от лудницата с един чепик в ръка. Пазачът го спрял и попитал: - Къде си тръгнал ти бе? - Излизам от лудницата. - Какво е това? - Попитал пазача и посочил чепика. - Тва е Пешо. - Къв Пешо бе? Тва е чипик. На следващия ден същия луд тръгнал с чепика. Пазачът пак го попитал: - Къде отиваш? - Излизам от лудницата. - Кво е тва? - Тва е някъв чепик, намерих го ей тука. - Добре излизай! След като повървял малко, казал на чепика: - Еее, Пешо, как го изиграхме тоя.