Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, косата ми започва да окапва. Как най-добре да я запазя? - Събирайте я в кутийка, ако толкова искате да я пазите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
-Каква е приликата между блондинката и костeнурката? -И двете по гръб са безпомощни.
Разни
03.10.2017
1,879 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пена се скарала на Вуте: - Виде ли що направи, като купи това мажко магаре. - Па що? - Ако беше женско, чехме да го доиме.
- Защо така висят от колите някои абитуриенти? - Защото за първи и последен път се возят на такава кола!
Малко момиченце пита: — Татенце, искам да си имам малка сестричка. Бащата се опитва да бъде остроумен и казва: — Миличка, ти си имаш сестричка? — Имам ли си? – смутено пита детенцето. — Разбира се, – казва бащата, – Просто не я виждаш защото като влезнеш през предната врата, тя винаги излиза през задната врата на къщата. Малкото момиченце няколко секунди мига учудено и казва: — Ааа, имаш предвид, че прави, както другия ми татко?
Влизат в бара двама. Поръчват си две водки и искат една капачка от бира. Барманът му станало любопитно и ги загледал - седнали на маса в ъгъла, единият капнал малко водка в капачката и извадил от джоба си един ма-а-а-алък мъж и казал: - Е, Боцю, разкажи му и на него, как си напсувал онзи шаман в Африка...
Чукче пита баща си: - Татко, защо говорят за нас, че сме глупави? - Защото сме... и чука два пъти с пръст по масата. - Я, татко, някой чука, ще ида да отворя. - Стой, глупак такъв. Аз ще отворя.