Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Червената шапчица излезнала в гората и ненадейно паднала ноща и... я смазала.
Разни 2,550 прегледа
Следващ →

Още вицове

Габровец: - Това е моята трапезария...на тази маса, не дай си Боже, може да седнат 12 човека... Двама каубои си седят в един бар в Дивия Запад и единият казва: - Виждаш ли го онзи ей там със шапката? Другият поглежда, но казва: - Ама те всички са със шапки, кой от всичките? - Абе ей онзи с двата пищова на онази маса! - Ама те всички са с по два пищова - вика другият. Първият се ядосал, извадил единия пищов, изстрелял един пълнител и казал: - Ей онзи там дето го гръмнах виждаш ли го? Ей тоя вчера ми спаси живота! Един програмист се качва в такси. На въпроса на шофьора на къде да кара програмистът отговарил: - http... Мъжа: - Ало, скъпа, тази вечер ще се прибера късно, тук у Генко сме спретнали един белот. Жената(шепне): - Генко, чу ли? Tе играя белот у вас. Негър, студент в България пише на майка си: "Мила мамо, много ми е неудобно да живея на квартира, всичките ми колеги живеят на общежитие...", на което майка му отговаря: "Не се притеснявайсине, мама ще ти прати пари да си купиш общежитие..."