Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Смяна на караула през ноща. - Стой! Kой идва? - Снежанка и седемте джуджта. - Снежанка при мен, останалите на място! От близките храсти се чува гласа на дебнещия дежурен офицер: - На джуджетата три, а на Снежанка пет денонощия арест!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Червената шапчица излезнала в гората и ненадейно паднала ноща и... я смазала.
Разни
03.10.2017
2,549 прегледа
Следващ →
Още вицове
Най-страшния кошмар на рибаря: сънува, че е умрял, а жена му продава всичките му такъми на цената, на която й е казал.
- Колко струва тази риба? - 3 лева. - Скъпа е за мен. - Лев и петдесет! - Много е. - Лев! - Не мога да ги платя. - Осемдесет стотинки! - Ама откъде толкова пари бе, човек? - Е, тогава ви я подарявам. - Благодаря, опаковайте ми две!
Американец,българин и американец пътували в самолет.Американеца протегнал ръка преэ проэореца и рeкъл , че минават над америка.Българина и француэина го попитали откъде энае.Той им каэал , че пипнал върха на небостъргач. След малко француэина протегнал ръка и рекъл , че минават над франция.Американеца и българина го попитали откъде энае .Той каэал , че пипнал върха на айфеловата кула. След малко българина протегнал ръка и рекъл , че минавали над българия.Американеца и француэина го попитали откъде энае.Той рекъл , че му откраднали часовника.
Малцина знаят, но още в училище Георги Първанов в съчинение на тема "Какво бих направил за страната, ако стана президент" честно написал - "нищо".
Бойко нареди полицията да не бие. Тази нова наредба е послещната от полицаите с виковете: "Може просто да ни каже, че ни уволнява!"