Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един старец се срещнал с приятеля си и вдъхновено му казал: - Ставам тази сутрин, и гледам - той станал! - Е как го направи? - Не знам! Минал още един ден - положението е същото. На третия ден всичко вече си било нормално. Първият старец казал на втория: - Ясна е работата, наборе. Обул съм си гащите на обратно, и му миришело на дупе!
Разни 1,688 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чуждестрaнен мениджър присъствa нa дербито ЦСКА – Левски. Още през първото полувреме ЦСКА повеждa с 2:0, но зa удивление нa чужденецa, "червените" фенове зaпочвaт с нaведени глaви дa нaпускaт стaдионa. В същото време "сините" фенове спокойни и щaстливи пеят своите песни. Мениджърът питa своя преводaч: – Кaкво стaвa бе, зaщо тези се изнaсят кaто отборът им води 2:0? – А, те вече си знaят, че оттук до крaя нищо добро не ги чaкa и мaчът ще зaвърши 3:2 зa Левски! Вървят си 2 блондинки и изведньж едната казва: - Я огледалце! Взима го, поглежда се и казва: - Леле колко грозна съм станала! И го хвърля и другата след нея го взима и казва: - Леле, ма ти наистина си стала много грозна! Борис се развежда. Шансовете му да получи нещо от семейното имущество са малки.Приятел го вижда от другия тротоар и му вика: -Борисеее! Той отговаря: -Ще се боряяя... - Ооооо Гоше,как си бе майна? - Добре съм,ма ши са оправя,а ти как си? - Оправих са,ма не съм много добре. Певица пее известната ария: "Ако бях птица...". От галерията се чува: - А ако имах пушка!