Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кажете, аз наистина ли съм Наполеон? - Разбира се, господарю. - Значи, утре ще има победа над Аустерлиц? - Разбира се, мосю. Една блестяща победа. - И след това ще има поход към Русия, опожаряване на Москва... - Това е положението, мосю... Нищо не може да се направи по въпроса. - А след това Ватерло, изгнание, остров Света Елена... - Уви, мосю! - Ох, боя се, че от всичкото това нещо, ще се побъркам. Ти как смяташ, докторе? - Ами, за вас, гълъбче, това вече не е страшно...
Луди 4,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семеен скандал. Жената: - Ти си непоносим! По-добре да бях се омъжила за дявола! - Нима?! Мислех, че браковете между роднини са забранени. Майката на Иванчо го изпраща на училище и му обещава: - Ако се учиш добре, ще ти купим колело. А ако не учиш добре - ще ти купим цигулка... - В древен Китай има легенда: един ден Дракона ще се прероди в Дете. Детето ще порасне и ще се превърне в Мъж. Мъжът ще е Този Който Побеждава Злото на Земята. Този човек не е Чък Норис, защото Чък Норис вече уби този човек. - По какво се познава кога е сгазен полицай и кога куче? — При полицая няма спирачен път. Върви един мъж из пазара и вика: - Продавам яяяябъъълкови семкиииии! Чул го един минувач и го пита: - И какво аз мога да направя с тях? - Ами те помагат да станеш по-умен! - А как ги харчиш? - Ами 2 за лев! - Е тогава ми дай 4 - казал минувачът. След като ги преглътнал с малко вода той казал: - Ами аз за тези пари можех да си купя цял килограм ябълки! - Ааааа, видя ли, че действат, видя ли - казъл с ирония продавачът и отминал.