Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Затворник пише на жена си: "Благодаря за пилата в кекса, сега имам най-хубавия маникюр в килията!"
Разни 1,928 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Не ме карай да скъся дистанцията и да получиш аплодисменти зад врата!" Учителски - Защо плачеш? - попитал един минувач дете, което плачело на централната улица. - Мама ми даде левче, а аз го изгубих. - Ето ти левче, недей плака. Детето взело левчето и заплакало още по-силно. - Защо плачеш пак? - Защото, ако не бях си изгубила левчето, сега щях да имам две левчета... Горбачов поканил Рейгън на гости в Москва. Пристигнал той. Всичко имало в изобилие - девойки, хайвер, водка… На сутринта Рейгън казва: - Слушай, приятел, а има ли в Москва река? Да се изкъпем! - Абе, има, ама е забранено да се къпеш в нея. - Стига бе! Нали ти си главният тука? - Ами добре, да вървим тогава… Изкъпали се в реката. Тръгнал да излиза Горбачов от водата, а срещу него пазача. - Ти що се къпеш тука, бе? Нали знаеш, че е забранено? Сега ще платиш глоба! Горбачов: - Ама аз съм Горбачов! Пазачът: - Да бе, как пък не! Сигурно оня дето е в реката, като излезе ще каже, че е Рейгън… - Скъпа, днес имаме банкет от фирмата. Довечера може да намина с Генко: ще поседим, ще пийнем още нещо. - С този идиот и алкохолик? - Тогава ще дойда с Таня - най-хубавата и умна служителка. - Добре, ела с Генко. Психиатър казва на пациента си: - Няма какво да се оплаквате от комплекс за малоценност! Напротив, вие даже се надценявате!