Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Връща се поручик Ржевски от далечна страна и го питат как е там. - Абе същото като тук, само дето на жените циците им са на гърба. - Е как си кърмят децата тогава, поручик? - А това не знам, но да танцуваш с тях е приятно!
Любими Герои 3,044 прегледа
Следващ →

Още вицове

Госпожа по литература: - Сега ще минем към нов жанр... Ученикът Х: - Да! Изпитване...Изпратил Runaway Тя: - И ти си забавен! Какво ще правиш довечера? Може да отидем някъде? - Звучи интересно... Само мама да няма нищо против.- казал той. - Мама? Ти на колко години си? Той, въздишайки: - Майката на сина ми... - Ти потиш ли се в работата? - Охо, и то как. - Я не си измисляй. По цял ден, като си в офиса висиш по порносайтовете. - Шефът влиза по 6-7 пъти на ден, а моето бюро е най-близко до вратата. Някакъв празник! Пияница...а пред него чаша водка. Изпива половината, но....изведнъж умира. На Оня свят застанал пред Бог и помолил: - Боже, умолявам те, превърни ме в бръмбарче, в паяк - в каквото решиш - само ме върни - да си допия водката. Почти половин чаша остана! Бог изненадващо се съгласил, превърнал го в паяк и пияницата се оказал на тавана, буквално над чашата. - Ама...аз не мога да я стигна! - Ако се напънеш, от теб ще излезе паяжинка и по нея ще се спуснеш до чашата! Напъвал се той, напъвал се, стигнал почти до чашата, но изведнъж - стоп! По-нататък нямало как! - Е...какво да правим сега, аз се напъвам, но по-нататък няма как да се спусна! - Напъвай се по-силно! Напъвал се....все повече и повече, напъвал се....и изведнъж някой му разтресъл рамото: - Иване, събуди се...че се насра! Пиян катаджия зажаднял да вземе рушвет от някой шофьор. Видял лъскав мерцедес да се приближава към него и си казал "Това е моят момент!". Размахал доволно палка. Приближил се до колата и поискал документите на шофьора. - Там са документите - казал шофьорът и посочил 100-доларова банкнота, седяща върху жабката - ела и си ги вземи. Зарадвал се катаджията на доброто попадение и се навел през прозореца на колата да вземе банкнотата. Шофьорът затворил стъклото и притиснал ръцете на полицая. Излязъл от другата страна на колата, застанал зад катаджията и го изчукал в задника. След това спуснал стъклото и си тръгнал. Опомнил се катаджията, поогледал се малко, видял едно момче наблизо и се разкрещял: - Видя ли номера?!? Видя ли номера?!? - Еееее как да не видя бе, такъв номер и в цирка няма да видиш!