Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вчера ми спря Интернета! Отидох да изхвърля елхата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
В ресторанта
- Келнер, в супата ми има муха! - Една такава голяма, синя, нали? - Да. - Слава богу! Изтормози ни всичките от сутринта.
В ресторанта
03.10.2017
4,261 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали радио Ереван: - Защо Ким Чен Ун, имайки цялата тази власт, не е посегнал на своята тъща? - Защото това е единствената тъща на света, която обича и уважава своя зет!
Урок по геометрия. - Иванчо, нарисувай на дъската ромб. Иванчо рисува. - Сега докажи, че това е ромб. - Честна пионерска, кълна се в майка си и баща си че е ромб!
Един баща с двамата си синове на излет край града. Разхождайки се, те стигнали до местния язовир и бащата им показал двата големи тръбопровода, чрез които градът черпел питейна вода. - Добре, татко, но защо тръбите са две! - попитал по-малкият син. Баткото, знаещ всички отговори, отвърнал: - Не бъди глупав. Едната е за топлата вода, а другата за студената.
Доктор провежда разпит с луд: - Ти имаш ли майка? - Нямам. - Какво стана с нея? - Сгази я багер. - А баща имаш ли? - И баща нямам. - А с него какво стан? - И него го сгази багер. - Хм.. сестра имаш ли? - Нямам нито сестра нито брат. - А какво имаш ти тогава бре? - Ми само багер.
- Ало, Софийска вода ли е? - Да, какво обичате? - От чешмата ми тече вода! - А... вие какво очаквахте? - Еми, като гледам сметката, очаквах да е поне Хайнекен!