Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво чакат 17 блондинки пред дискотека? - Чакат осемнайстата, защото под 18 не пускат!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Подсъдими
Директор на затвор към затворник с изтекла присъда: - Имате ли някакви планове за бъдещето? - Разбира се, господин директоре! Набелязал съм една банка и две пощи!
Подсъдими
03.10.2017
3,155 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели пикаят на една стена. Покрай тях минава едно ченге, вижда ги и заповядва: - Спрете и приберете! - след което отминава. Двамата приятели тръгват, единия поглежа доволно другия и му казва: - Видя ли как го излъгах тъпото ченге,а? - Как бе? - попитал го другия. - Прибрах го, ама не спрях! - гордо отвърнал нашия човек.
Полицай спира автомобил и започва щателна проверка - документи, аптечка, пожарогасител..... Шофьорът е абсолютно изряден. Катаджията отива до полицейската кола и се връща с бутилка и две чаши. - Гражданино водач, днес е празник на полицията и по тази причина черпим всички изрядни водачи на МПС. - Да бе, да пийна и после веднага ще ме глобиш! - невярващо отвръща шофьорът. - Няма, бе! Нали ти казвам, днес е празник.... Пийнали по една-две чаши и шофьорът си тръгнал. Катаджията взима радиостанцията и се провиква: - Трети, трети, тук пети. Пешо, нали имах да ти давам 100 кинта....абе дето ми ги даде на заем, бе....А така. След две три-минути, покрай тебе ще мине бяла Шкода...шофьорът е пиян като копач...
Корабокрушенци питат местното население на самотния остров на който са се озовали: - Тук има ли канибали? - Не. Изядохме ги.
Блондинка споделя с приятеля си: - Знаеш ли, Снежанка още ходи с Дядо Мраз. - А Дядо Коледа с кого ли ходи? - Как с кого бе, с Мери. - Коя Мери? - Абе Мери Кристмъс.
В дискотеката младеж се доближава до девойка: — Извинете, танцувате ли? — Да. — Слава Богу, защото си помислих, че ви е хванал ток.