Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж се събужда в три през нощта и не се чувства добре, вика доктора. Дошъл доктора, прегледал го внимателно и казал: - Моля, да повикате децата си, адвоката си и нотариуса си. - Толкова ли съм зле? Ще умра ли? - Не, просто не искам да съм единствения глупак, който е събуден в три през нощта неизвестно защо!
Професионални 3,022 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не обичам да плащам данъжи. Знам, че тези пари бих ги похарчил с много по-голяма полза за данъкоплатеца. И този данъкоплатец също го знам. Телефонно обаждане в радио Ереван: - Добър ден, скъпо мое радио. Аз ви се обаждам, за да се оплача. Ние сме много бедно семейство. Всъщност ние сме толкова бедни, че ползваме едно и също бръснарско ножче четирима души. С това ножче аз и баща ми си бръснем брадите, а майка ми и сестра ми си бръснат краката. Кажете, може ли да е по-лошо? - Всъщност, да - може да е и по-лошо. Можеше с това ножче вие и баща ви да си бръснете краката, а майка ви и сестра ви да си бръснат брадите... Треньор по футбол говори на възпитаниците си: - От днес спирам да ви чета теория. - Защо бре, тренер? - Защото прекалено дълго мислите пред вратата! - Чу ли, че телефонните разговори ще поевтинеят от първи юли 2010 година? - А защо не още сега? - Толкова много сме свикнали, че защо да бързат... На изпит по кормуване.На червен светофар кандидат-шофиорката се обръща към инструктора. -Господине, ако си вдигна левият крак, какво ще стане? -Ами, скъсана си моето момиче. -Ами, ако си вдигна и двата? -Ами, ще си вземеш книжката.