В самолета седи един абсолютно плешив. Седящия до него внезапно се разсмял. Изгледал го плешивия и попитал:
- Какво ти е толкова смешно?
- Ами представих си, че мястото под тебе се е продънило и за да те спася те хващам за косата.
Замълчал си плешивият. След малко той се разсмял. Любопитният му спътник, запитал:
- А пък ти, защо?
- Представих си, че и под твоето място има дупка и започваш да падаш и понеже нямам друго под ръка, ти подавам косата си, да се хванеш.
Мъж се събужда в три през нощта и не се чувства добре, вика доктора.
Дошъл доктора, прегледал го внимателно и казал:
- Моля, да повикате децата си, адвоката си и нотариуса си.
- Толкова ли съм зле? Ще умра ли?
- Не, просто не искам да съм единствения глупак, който е събуден в три през нощта неизвестно защо!