Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо във вашето заведение е така тъмно? Запалете лампата! - Не може, правим икономии. - Че как работите тогава? - Кой е казал, че работим? Ние пестим!
В ресторанта 3,818 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали Радио Ереван: - Каква е разликата между НРБ и РБ? - В НРБ хората се мъчеха да намерят по магазините най-необходимото, в РБ хората се мъчат да намерят най-необходимото по кофите за боклук. Умряло полковото магаре. Погребали го, а на гроба му написали: "Тук почива магарето Марко, любимо на целия полк. През живота си то ритна двама полковника, четири майора, десет капитана, 24 лейтенанта, 42 сержанта, 486 редника и една пехотна мина"… Клиент в ресторант дълго време чака поръчката си. Извиква при себе си управителя и му казва: - Ето ви пари, да купите цветя за келнерката ви? - С удоволствие, - казва управителят на ресторанта. - Харесва ли ви? - Съвсем не, мисля, че е умряла. Лекар пита пациент-вегетарианец: - Защо вие, убеденият вегетарианец, ядете заешко? - За отмъщение. Те защо ядат зеле? Тръгнала кризата по света. Обиколила целият свят, върнала се в България и казала: - Е-е, където и да ходиш, каквото и да правиш, най-хубаво си е дома!