Каубой влиза в салууна, взима една голяма чаша и една малка, вади от джоба си малко човече и започват да си пият. Барманът пита:
- Сър, кой е този?
- А, това ли, това е Били, супер пич...
- А защо е такъв малък?
- Веднъж тегли една майна на един вълшебник.
Малко момченце си играе на тревата с количка. След известно време колелата на играчката падат, и детето, след няколко неуспешни опити да ги намести, започва да плаче. Минаващ наоколо наркоман се приближава и пита:
- Защо плачеш?
- Количката ми се развалиииииииииииииии! - реве малкият.
- Ела с мен, аз ще ти я оправя!
- А, не! Мама каза да не мърдам от тревата.
- Еееееееех - с възхищение измърморва наркоманът, - защо и аз нямам такава майка...