Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кубински виц: Върви си един по улицата, гледа - пред един бар едно момиче плаче и танцува. - Защо плачеш? - Мама се разболя. - А тогава защо танцуваш? - Музиката е хубава...
Черен хумор 2,148 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, какво правиш? - На работа съм! - А кога ще свършиш? - Като се наспя! От един женски форум: " Отидохме с моя да се поразходим. След третата минута, той каза, че му е скучно и ме завлече в мола на пазар. Купи си два чифта обувки, тениска, панталони и колан. От Пикадили взе диетични хлебчета (той е на диета). Вкъщи премери всичко още веднъж. Разстрои се, че нямало какво да носи. Не говори с мен цялата вечер, след това каза, че е изморен и го боли глава, така че секс няма да има... Чудя се, ако му подаря цветя, това ще помогне ли? Или по-добре шоколад?" Една жена си правила кефа с един вибратор, но за беда вибраторът нещо се заклещил и тя не могла да го извади. Отишла на доктор и докторът и казал, че е необходима операция. Когато жената се свестила от упойката, докторът отишъл при нея и й казал: - Имам за вас една добра и една лоша новина. Лошата е, че не само че не успяхме да извадим вибратора, но даже той се заклещи още по-лошо и никога няма да можете да го извадите. Добрата новина е, че го обърнахме така, че ще можете да си сменяте батериите. -По какво се познава,че една блондинка е от Пловдив? -Когато работи с компютъра и й кажеш "кликни",тя кляка… Вървят дядо и баба в парка, по едно време се уморили и дядото казал "Бабо, дай да седнем на тая пейка и да починем" и седнали и починали.