Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По повод критиката на Европейската комисия по отношение на борбата с организираната престъпност МВР взе решение да залови още трима потребители на торенти до месец октомври.
Политически 2,973 прегледа
Следващ →

Още вицове

Марийка звъни на Иванчо по мобилния: - Къде си Иванчо? - Пътувам с колата? - Накъде? - Отивам в кожно-венерическия диспансер? Да мина ли да те взема и теб? Стои заека на пънче и пише. По едно време, покрай него минава лисицата и го пита: - Какво пишеш, Зайо? - Дисертация. - За какво? - За това - как зайците ядат лисици! - Че къде си виждал такова нещо? - Ела с мене и ще ти покажа... След известно време Зайо пак седи и пише нещо. Минава Вълкът: - Какво пишеш, дългоухи? - Дисертация за това, как зайците изяждат вълците! - Ти да не си откачил?! - Абе ти ела с мене и ще ти покажа... Следваща картина: заекът пише, идва мечката: - Какво пишеш? - Дисертация на тема: Зайците поголовно изяждат мечките!!! - Да не си друсан, бе Зайо? - Ела с мене и ще ти покажа... Последна картина: пещера, пълна с лисичи, вълчи и мечи кости. В средата, огризвайки кокалче, лежи огромен лъв. ПОУКА: Важна е не темата на дисертацията, а това, кой е твоя ръководител! Трима навлезли в една градина случайно. Пазача ги пресрещнал и ги извикал при себе си. - Сега ще ви кажа какво ще направим. Влизате в градината и вземате по един плод по ваш избор. Идвате пак тук. Първия взел ягода и се върнал. - Сега, ако си я пъхнеш в задника, без да гъкнеш, ще те пусна. Опитал той, ама ягодата мека, разкъсала се и си бръкнал с пръст, подкскочил, изохкал изненадано и ... бил прострелян на място. Вторият идва с капина. - Сега, ако си я пъхнеш в задника, без да гъкнеш, ще те пусна. Опитал пича, но по едно време започнал да се кикоти истерично ... паднал прострелян. След 2 минути в рая се срещат първите двама и си разкават. - Ами тя ягодата стана на пихтия и си бръкнах и ... такова. Ами ти? - Аз с една капина, ама ми стана смешно и оня ме застреля. - Че какво й е смешното на капината - тя боде, има тръни? - Ами видях третия ни приятел да идва с един пъпеш и не се сдържах. "Скъпи доктор Кашпировски! След вашия първи сеанс започнах да се чувствам доста по-добре, след втория - започнах да ходя, а след третия изчезнаха петната по трупа ми и шевовете от аутопсията." С уважение, Владимир Илич Улянов (Ленин) Един мьж влязъл в ресторант. Извикал келнера. - Имате ли печено пиле? - Да, имаме. - Ами на грил? - Да, имаме! - А… печено на фурна? - Да, имаме. - А жулиен? - Да, имаме. - А… печено на скара? - Да, имаме! - Вкусни ли са? - Да. - Донесете ми тогава едно крилце. - Ляво или дясно?