Двама ученици след класна по геометрия:
- Реши ли задачите?
- Не, само написах условията им.
- Жалко!
- Защо?
- Госпожата ще помисли, че съм преписвал от теб!
Влязал бара един каубой и почнал да пие! След малко излиза и вижда, че конят му го няма. Влиза в бара и вика, ако до 5 минути конят ми не е тука ще стане като в Тексас!!! След 5 минути конят му пристига. Един заинтригуван мъж се приближава до каубоя и го пита, какво е станало в Тексас. А той му отвръща:
- Ами какво стана ходих си пеш!!!