Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влязал бара един каубой и почнал да пие! След малко излиза и вижда, че конят му го няма. Влиза в бара и вика, ако до 5 минути конят ми не е тука ще стане като в Тексас!!! След 5 минути конят му пристига. Един заинтригуван мъж се приближава до каубоя и го пита, какво е станало в Тексас. А той му отвръща: - Ами какво стана ходих си пеш!!!
Разни 1,816 прегледа
Следващ →

Още вицове

Държава, в която астролозите изкарват много повече от астрономите, е болна държава. - Докторе, защо моя мъж говори на сън? - Вероятно госпожо, не му давате да се обади през деня! В операционнната. Сестрата: - Докторе, ще го изпуснем този! - Само спокойствие, от тези имаме още цяло отделение. Марко Тотев чака да спре дъжда,Взима си чадъра, слага си шушляковото яке и отива с колелото да пазарува. Прибира се сух,оставя чантичките,съблича си якето, подпира колелото на брезичката и ......се прибира. От другата стая жена му нещо вика.Марко,ядосан,мокър до кости: - Кво си се развикала ма? - Виках ти да внимаваш,да не раздрусаш брезата. Вълкът предложил на кучето: - Хайде да си поиграем? Кучето се разтреперило: - Страх ме е, Вълчо! Може да ме изядеш! - Спокойно, ще си сложа наморник - предложил Вълчо. Сложил си наморник, а кучето пак трепери. - Добре, ще си вържа и краката - навил се вълкът. Кучето пак трепери. - А сега защо трепериш? - От вълнение. За първи път ще ям вълче месо...