Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама не са се виждали от известно време и си говорят: - Какво ново с тебе? - Ами... жена ми ме напусна вчера. - Ех, какво да ти кажа... Иди в кръчмата и се напий, ще удавиш мъката. - Няма да стане. - Защо, нямаш пари ли? - Пари има. Мъка няма.
Семейни 1,877 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Скъпа ,хубавите неща се случват на тези, които умеят да чакат...да знаеш, че довечера ще закъснея малко... - Препоръчвам ви тази самобръсначка - казва продавачката. Първото острие бръсне дълбоко, а второто - още по-дълбоко! - Че за какво ми е тогава първото острие? Чък Норис казал на жена си, че няма да и подари никога цветя за рождения и ден, а чак когато умре. Един човек имал постоянно главоболие и решил да отиде на лекар. Когато му обяснил, че нищо не му помага, доктора казал: - Знаете ли, аз също страдам от главоболие обаче винаги се лекувам така: с жена ми си взимаме гореща вана, тя ме масажира и след това правиме секс. Опитайте - може би и на вас ще ви помогне. Човекът си тръгнал и след 6 месеца се върнал усмихнат. - Докторе, бяхте прав, вече успешно се справям с главоболието. Докторът му отвърнал: - Радвам се, че ви помогнах. Човекът му благодарил още веднъж и вече тръгвайки се досетил: - Ах забравих да ви кажа - имате страхотна къща...! От писмо до редакция: " Благодарение на вашето списание успях да се справя с хлебарките. Сгъвам го на тръба и ги бия, бия, бия..."