Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж отива на лекар. - Докторе, единият ми ташак е по-голям от другия. - Я, да видим?- казва докторът. Младежът вади единият около 500 гр. и го слага на масата. Докторът с изумление: - Да, този е доста голям. Мъжът отговаря: -Проблемът е, че това е по-малкия.
Семейни 3,161 прегледа
Следващ →

Още вицове

Животните в джунглата намерили съкровище. Лъвът като цар на джунглата решил да направи събрание и да реши какво ще правят със съкровището. Казва на животните да си изкажат менията. Обаждат се лъвовете и казват: - Ще си купим месо! От там слонът: - А, че защо ни е тва месо? Обаждат се лисиците и казват: - Ще си купим кокошки! Слонат пак: - А, че защо са ни тези кокошки? Обаждат се папагалите и казват: - Ще си купим ядки! Слонът пак: - А, че защо са ни тези ядки?! Животните се изнервили и попитали слона какво да купят? Той рекъл: - Ще си купим... Балони. Отишли взели балоните и слонът ги пуснал да летят. Животните го попитали: - Защо ги пусна? А той казал: - А, че защо са ни тея балони?! - Виждам, че вече си се оженил! - Как разбра? - От това че всички копчета на сакото ти са зашити. - Вярно е. Научи ме жената. Ще местят зоологическа градина. Решили със самолет. Качили всичките животни, настанили ги и след 2 часа всички животни заспали. Само орела бил буден и почнал да се клати като във ритам... Сабудил се лъва: - К’во праиш бе? Орелът отговаря. - Ебавам се! Лъва: - Тогава и аз ще се ебавам. Почнал и лъвът да се клати. След малко се буди хипопотама: - Кфо прайте бе? - Ебаваме се! - Тогава и аз ще се ебавам - казал хипопотамът и започнал и той. Буди се Слона: - Кфо прайте бе? - Ебаваме се! - Тогава и аз ще се ебавам ... След 2 мин ебавки самолета се чупи и животните политат към земята. Орелат обаче разперил криле и полетял и казал: - Като не можете да летите, що се ебавате! - Скъпа, къде си сложила кафето? - Скъпи, ти си неспасяем случай! Никога нищо не можеш да намериш! А всичко е толкова просто - кафето е в хладилника, в кутия с надпис "Фиде"! - Келнер, пържолата е много твърда, - оплаква се клиент. - Тогава ще ви я сменя за шницел. - Но аз я започнах... - Нищо, шницелът също е започнат!