Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
1969 година след като американците кацнали на Луната,хиляди македонски войводи погледнали към нея и казали: -Ех Месечино,земльо македонска,некои ден ке те освободиме !
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
Основният олимпийски девиз е: "Главното не е победата, а участието!". Дали сега някой може да каже, че са ни лоши олимпийците?
Спортни
03.10.2017
3,546 прегледа
Следващ →
Още вицове
Майката премерва пред огледалото новото си кожено палто. Синът: - Мамо, татко ли ти го купи? - Не, синко. Ако се надявах на баща ти, не само палтото, но и теб нямаше да те има на този свят.
Най-добрият анти-стрес - сладък сън и страстен с*кс.
Някъде в Щатите. По автомагистралата яко пердаши последен модел Понтиак. По едно време го задминава някаква непозната въшка.<BR>- Бре, кво става тува бе, вика си човека и натиска газта до дупка, но така и не може да настигне другата кола.<BR>След известно време до един мотел гледа спряла същата въшка. Копа спирачки нашия, слиза и гледа - ЗАЗ-ка. Влиза в бара, а там Чапаев.<BR>- Абе пич, ква е тая страшна кола бе, бахти и двигателя има. С к’во върви това чудо?<BR>- Ами с водка, отговаря Чапаев.<BR>- Как с водка бе?<BR>- Ами така - с водка.<BR>- Хм, я дай една водка да видим - обръща се нашия към бармана.<BR>- Съжалявам господине, водка нямаме - казва бармана.<BR>- Ами к’во имате?<BR>- Само уиски.<BR>- С уиски върви ли?- пита нашия Чапаев.<BR>- Ами на знам, момент да попитам - казва Чапаев, отива до колата, вдига капака и пита -<BR>- Петка, уиски ще пиеш ли?
Зима, голям студ. В трамвая се вози само един млад човек. Качва се и една баба. Видяла младия човек и отишла при него: - Отстъпете ми място, моля! - Вие в ред ли сте? Всички места са свободни, седнете където си искате. - Ама твоето място е топло.
Седят си деца пред блока. По едно време притичва Петьо с топка и казва: — Хайде да направим едно мачле! Едно от децата отговаря: — Аз не мога, нови са ми обувките! Петьо: — Като депутат си! И те като сложат новите обувки – седят и нищо не могата да свършат!