Мъж на 40 имал жена на 20! Негов приятел го попитал:
- Добре вие с твоятя жена лягате ли си сега???
- Ми лягаме си, защто да не си лягаме! - спокойно му отвърнал 40-годишния.
- Ми ти като станеш на 50 а жена ти на 30-ще си лягате ли???
- Ми да!!! Защто да не си лягаме?!!
- Е добре! Ами ти като станеш на 60 а жена ти на 40??? Какво ще правиш тогава!!! Пак ли ще си лягате?!?
- Ха!!! Че кой си ляга с четиридесет годишна жена!?
Изобретили такава машина - от двама негри един бял прави. Прекарали всички черни но останал един...
Търсили, търсили втори, ама нъц - всички вече били бели. Решили да вземат една маймуна, за да стане чифта. Пуснали ги двамцата и чакат резултата, излиза нещо и го питат:
- Я гражданино, елате да ви огледаме!
- Аз не съм гражданин, аз съм конституционният министър-председател!