Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали Радио Ереван: - Каква е разликата между НРБ и РБ? - Същата, като тази между ОДС и ДС.
Радио Ереван 3,874 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж сяда на бара и вика на бармана - Дай едно докато не се е почнало! Бармана му налива. - Дай още едно докато не се е почнало! Бармана пак му налива! - Дай още едно докато не се е почнало! Бармана: - А кой ще плаща? - Айдеее, почна се... Скъпа, не ти ли се струва, че креватът ни някак е станал по-тесен? - Не, защо така реши? - Направо ще падна! - Не зная, зад мен има още половин метър креват. Между приятелки: - Харесва ли ти новия ми мъж? - Отива ти. Един цигулар върви през пустинята. Вижда, че насреща му идва лъв и уплашен си мисли: "Край! Нищо не мога да направя, освен предсмъртно да си посвиря". Взел цигулката и с разтреперани ръце засвирил. Лъвът се оказал музикален. Полегнал, заслушал се и даже си тактувал с опашката. След малко се задава втори лъв. Първият му казва: - Ш-ш-ш-т! Лягай и слушай! Човекът свири като Паганини! Факир е! Вторият лъв също се заслушал. Дошли трети и четвърти лъвове, чували как свири цигуларят и се заслушвали. По едно време идва престарял лъв и без да се огледа, направо скача и излапва цигуларя. Всичките лъвове скачат: - Ей, к’во направи бе! Що го изяде! - К’во, к’во? Нещо недочувам... Съвършено непонятно ми е защо жените обичат котки. Котките са независими същества, те не слушат, не идват, когато ги викат, обичат да се шляят по нощите, след това се прибират, за да бъдат нахранени и погалени. След това искат да ги оставят на мира за да поспят. С други думи: в котките жените неясно защо обичат това, което ненавиждат в мъжете...