Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Всички викат - понеделник, понеделник...кофти ден... А между впрочем, след седемнадесет понеделника е ЛЯТО:-)!!!!
Бисери 3,161 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си двама пергиши в едно кафе и си говорят. Единият пита другия: - Абре, перо, ти кат си толкова отворен е..л ли си педер?? А другия му отговаря: - Е па не съм ебал педер, но съм ебал един, дето е ебал педер! - Иванчо! Изчерпа ми се търпението! Утре без баща си да не идваш! - Добре, госпожо, ще дойда вдругиден. Мъжът се прибира след работа и гневно казва: - Трябва спешно да се отървем от моя шофьор, мила. Той вече седем пъти замалко не ме убива! - Колко си жесток, скъпи. Дай му още един шанс... Внуче пита дядо си: - Дядо, ти участвал ли си във войната? - Да, момчето ми, участвал съм…. - А, там ли ти откъснаха ръката? - Да, момчето ми, там…. - А, как стана това? - Като ме водеха да се записвам за доброволец, момчето ми…. - Знаеш ли, видях ново устройство: клавиатурата е направо върху принтера, няма процесор, захранване или драйвер. - Пишеща машина ще да си видял!