Един приятел се жалваше, че в некакво село го спрели за превишена скорост, искал да почерпи - казали:
"а, не - ние - рушвети не взимаме,ама - ако искаш - отсреща - в кафето - може по едно кафе да вземеш
- кажи, че са за нас, тя - знае как ги пием"
... отишъл, казал :
"2 кафета - за полицаите отвън - не знам как ги пият"
- девойката казала "ето кафетата - дължите 40 лева...
Какво ще направите, ако видите застрашено от изчезване животно да яде застрашено от изчезване растение?
Защо жените ходят в нощните клубове с вечерни рокли? Не трябва ли да носят нощници?
Щом любовта е сляпа, защо еротичното бельо е толкова популярно?
Щом американците хвърлят ориз на свадбите, азиатците хамбургери ли хвърлят?
Щом заешкото краче носи късмет, какво се е случило със заека?
Защо не правят и самолета от същия неразрушим материал като черната кутия?
Как са се озовали по местата си табелите с надпис "Не гази тревата"?
Защо се казва "туристически сезон", щом не можем да стреляме по туристи?
Защо овцете не се свиват, когато вали?
Щом за тефлона не залепва нищо, как тефлонът залепва за тигана?
Защо има само една комисия по монопола?