Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганьо тръгнал на гурбет в чужбина. Стигнал и до Япония. Поработил там известно време и като си тръгнал японците от благодарност му подарили дърворезачка. Обяснили му, че това е последен модел и с нея може да нареже 40 кубика дърва без да усети умора. Върнал се бай Ганьо в България и след време отишъл в гората за дърва. Цял ден рязал, успял да нареже 20 кубика и се прибрал в къщи много уморен. На следващия ден станал по-рано, пак отишъл в гората и цял ден рязал без да почива. Успял да нареже 22 кубика и се прибрал капнал от умора. Обадил се ядосан на японците и им обяснил, че тяхната прехвалена дърворезачка не може да нареже повече от 20 кубика дърва на ден. Японците се разтревожили и изпратили комисия, която да провери на място какъв е проблема. Отиват японците с бай Ганьо в гората и той започва да реже дърва. След малко японците започват да говорят по между си: - Леле, този ако се сети да включи дърворезачката цялата гора ще нареже за един ден.
Любими Герои 2,991 прегледа
Следващ →

Още вицове

Татко мецан се събужда сутринта, отива до своята чинийка и започва страшно да реве: - Кой е ял от моята паничка? След него идва малкото мече и също започва да врещи: - Кой е ял от моята паничка? Мама мецана раздразнено: - Стига сте крещяли! Още не съм готвила! Католически свещеник и еврейски равин патуват в едно купе и си четат нещо. По едно време свещеникът пита: - Г-н равин мога ли да Ви задам един въпрос? Вярно ли Вашата религия забранява да ядете свинско? - О-о да! Това е много грешно. След малко пък равина задава въпрос: - А вярно ли е г-н свещеник, че Вашата религия Ви забранява да се жените и имате деца? - О-о да! Това е голям грях - отвръща католика. След известно време пак свещеника пита: - Г-н равин, а Вие опитвали ли сте свинско? Зачервен, равина си признава, че е и на свой ред пита: - А Вие г-н свещеник, бил ли сте с жена? Силно засрамен свещеника отговаря: - Да г-н равин. Равина го поглежда и казва: -По-гот е от свинското, a?!! В ресторант, клиент чете сметката си: - Пиле6ка супа: 5.00 - Безалкохолно: 1.00 - Ако мине: 2.50 - Десерт: 2.00 Клиентът вика келнерът и го пита: - Извинете, какво е това "Ако мине"? Келнерът: - Е, не мина ..... Отива Зайо в сладкарницата: - Имате ли торта с моркови? - Не, отговорил му продавача. След 30 минути пак: - Имате ли торта с моркови? - Не, пак отговорил продавачът. След 30 минути пак същото... Но още от врата продавачът разярено скръцнал: - Ако не престанеш да повтаряш "Имате ли торта с моркови", ще те закова в стената! - След 30 минути Зайо идва пак: - Имате ли пирони? - Не. - Тогава една торта с моркови...Ипратил: Велизар Пешев - Браво дъще, най-накрая спря да плачеш... - Не съм спряла, а си почивам!