Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обява: - Продавам чистокръвна 3 годишна Немска Овчарка - 20лв. Евентуален купувач по телефона: - Защо толкова евтино, да не е болна? - Нищо и няма,откраднаха и къщурката....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Влиза мъж в цветарски магазин, а там виси голям плакат: "Кажете ѝ го с цветя". - Една роза, моля. - Само една? - Аз не съм много по приказките.
Семейни
03.10.2017
3,105 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка влиза в библиотека и извиква: - Едно Кафе и една кола. Библиотекарят и казва,че не се вика в библиотека.Тогава тя казва тихо: - Добре,едно кафе и една кола!?!
- Вие казахте, че обвиняемият е изключително честен и порядъчен човек. Как ще го докажете? - пита съдията. - Господин съдия, чух със собствените си уши как той разказваше, че цял ден е клечал край реката с въдица и не е уловил нищо!
Един мъж вървял през една тъмна гора. В тъмното видял светлинка. Отишъл там и видял един женски манастир. Почукал на вратата и излезнала една млада монахиня: Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? Ами аз не мога да решавам такива работи, ще извикам игуменката. Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? Да, но само за тази нощ. Влиза вътре, настанява се и чува стъпки пред вратата на стаята си. Той се прави на набожен и застава на колене пред леглото: Господи, ти ме приюти, ако ме нахраниш ще ти бъда много благодарен. Подават му една паничка с храна. Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ако ме напоиш ще ти бъда много благодарен. Подават му едно шише ракия... Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ти ме напои, ако ми бутнеш игуменката за една нощ ще ти бъда много благодарен. В този момент игуменката отваря вратата и казва: Господи, не ме бутай, аз сама ще влезна...
Пещерняк търси жена в пещера: - Тата мата (къде е момата) Ехото от пещерата се обажда нещо, пещерняка пак се провиква - Тата мата (къде е момата) След няколко митутки излиза момиче (грозна на нищо не приличаща) - Ята мата (ето я момата) Пещерняка се провиква - Бата мата.
- Браво на мъжа, който е изобретил телефона. - А може да е жена, нали те говорят с часове по него. - Точно заради тези часове мъж го е изобретил.