Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, успя ли моята операция? - Скъпо чадо, аз не съм доктор, а Свети Петър.
Лекари 3,029 прегледа
Следващ →

Още вицове

Научен вариант на поговорката "гладна мечка хоро не играе": "Кулинарно незадоволена биологична единица отказва да изпълни фолклорен елемент." Двама мъже отишли на риболов с лодка в морето. Но внезапно задухал силен вятър и ги вкарал в открито море. На седмия ден мъжете вече умирали от глад и жажда. Единият рибар хванал на въдицата си стъклена бутилка. Отворил я и от вътре излезнал дух: - Ще ти изпълня едно желание! - казал духът...прочети още http://adf.ly/q9pw3 Влиза мъж при лекаря: - Докторе, болен съм от СПИН. - Ами, какво мога да ви посъветвам - отговаря лекарят, - отидете на кални бани... - Ама това ще ми помогне ли да оздравея? - Hе, но ще започнете малко по малко да свиквате със земята... Семейна двойка в леглото. Наближава кулминацията. Тя: - О Боже! Той: - Какво? Хляб ли си забравила да купиш?!! На полицията с любов Влизам си аз в магазина през студения сезон и съм пазарувал не повече от 5 минути. Излизам и гледам - моторизиран катаджия пише акт. Викам: - Аре бе пич, дай си почивка. Той мрачно продължава да пише. Викам. - Аре бе пич, щ`ти врътна една свирка. Онзи ожесточено лепва акта на прозореца и започва да пише нов за несменени летни гуми. - Абе пич, ти си шибан скинар... аре бе! Още не е приключил, лепва го на прозореца и започва нов. Този път за някаква пукнатина на прозореца. Това продължава повече от 20 минути. За всяка провокация, той започва нов фиш. Не ме е еня. Моята кола е на по-следващата пресечка. Просто мразя полицаите.