Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис на вратата в италиански бутик в Ница: "Отивам да обядвам. Ако не се върна до 17 часа, значи съм останал да вечерям!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
- Докторе, успя ли моята операция? - Скъпо чадо, аз не съм доктор, а Свети Петър.
Лекари
03.10.2017
3,029 прегледа
Следващ →
Още вицове
Научен вариант на поговорката "гладна мечка хоро не играе": "Кулинарно незадоволена биологична единица отказва да изпълни фолклорен елемент."
Двама мъже отишли на риболов с лодка в морето. Но внезапно задухал силен вятър и ги вкарал в открито море. На седмия ден мъжете вече умирали от глад и жажда. Единият рибар хванал на въдицата си стъклена бутилка. Отворил я и от вътре излезнал дух: - Ще ти изпълня едно желание! - казал духът...прочети още http://adf.ly/q9pw3
Влиза мъж при лекаря: - Докторе, болен съм от СПИН. - Ами, какво мога да ви посъветвам - отговаря лекарят, - отидете на кални бани... - Ама това ще ми помогне ли да оздравея? - Hе, но ще започнете малко по малко да свиквате със земята...
Семейна двойка в леглото. Наближава кулминацията. Тя: - О Боже! Той: - Какво? Хляб ли си забравила да купиш?!!
На полицията с любов Влизам си аз в магазина през студения сезон и съм пазарувал не повече от 5 минути. Излизам и гледам - моторизиран катаджия пише акт. Викам: - Аре бе пич, дай си почивка. Той мрачно продължава да пише. Викам. - Аре бе пич, щ`ти врътна една свирка. Онзи ожесточено лепва акта на прозореца и започва да пише нов за несменени летни гуми. - Абе пич, ти си шибан скинар... аре бе! Още не е приключил, лепва го на прозореца и започва нов. Този път за някаква пукнатина на прозореца. Това продължава повече от 20 минути. За всяка провокация, той започва нов фиш. Не ме е еня. Моята кола е на по-следващата пресечка. Просто мразя полицаите.