Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако гражданите в България действително имах възможността за свободно волеизявление на изборите, то мнозинството от тях щяха да се изсерат в избирателната урна.
Бисери 2,991 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кое е общото между соята и вибратора? — И двете са заместител на месо. Момиче поканило гаджето си на вечеря в дома на родителите си. Перспективата била ужасяваща, но тя му обещала, че после ще излезе с него и ще му се отдаде. За да се приготви, момчето, което също било девствено, отишло в аптеката да си купи презервативи. Аптекарят бил много услужлив и му обяснил всичко за секса. Накрая попитал момчето дали иска опаковка с три или шест презерватива. — Мисля, че предпочитам шестте – отвърнал младежът. – Предполагам, че следващите няколко нощи ще съм доста зает. Момчето отишло навреме за вечерята и на вратата го посрещнала приятелката му. Тя го въвела в трапезарията, където вече седели родителите й. Настанили го и му предложили да каже молитвата. Момчето свело глава. След десет минути главата му продължавала да е наведена. Когато след двайсет минути все още не бил изправил глава, момичето се наклонило към него и прошепнало: — Не знаех, че си толкова набожен. — Аз пък не знаех, че баща ти е аптекар. Един много известен цар поканил всички царе от съседните царства на величествен обяд. Докато царя се хранел, неговия син викнал: - Тате, трябва да ти кажа нещо важно! - Сине, не ме прекъсвай докато водя важен разговор! - смъмрил го царя. След малко пак: - Тате, моля те обърни ми внимание! Но царят не го направил и след малко попитал сина си: - Добре, какво толкова имаше да ми казваш??? - Няма значение... вече изяде хлебарката... Цял живот се стремим да залагаме малко и да печелим много, а след това казваме, че животът е измамил нас... Баща кара дъщеричката си към детската градина, и изведнъж случайно натиска клаксона. Обръща се към нея и й казва: - Извинявай ако съм те стреснал, без да искам го натиснах. - Знам, тате. - Откъде знаеш?! - Ами защото не извика "глeдай къде вървиш бе, педал смотан!"