Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели си говорят: - Жена ми е вманиачена на тема коли..като заспи ме хваща за к*ра и бълнува ’Ферари..Порше... ’ - Моята е по-зле.. - казва другият - Пъха си го и вика: ’Напълни догоре..’
Семейни 3,087 прегледа
Следващ →

Още вицове

Приказвали две селски клюкарки: - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че нашата съседка бие мъжа си с кол. - О, Боже Господи, какъв срам, добре че ние не сме били там! - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че нашата съседка пържи мишки в тигана! - О, Боже господи, какъв срам, добре че и ние не сме били там! - Знаеш ли, Гано? - Какво, Пено? - Цяло село говори, че ние сме най-големите клюкарки! - О, Боже Господи, какъв срам, добре че и ние не сме били там! - Като какъв Бойко Борисов посети "Стар Академи"? - Като представител на шоу-бизнеса. Гладен вълк броди из полето. По едно време вижда кон. - Ще те изям! - Не може - отговаря конят. - Защо пък да не може? - пита вълкът. - Защото съм кооперативен! - Че на мен какво ми пука? - Ами, ако изядеш кон на частник, той е сам. Ще те потърси малко да те убие и ще му писне. А в ТКЗС-то има 300 кооператори. Веднага ще те намерят! - Имаш право - казва му вълкът.- А как ще докажеш, че си кооперативен? - Ами на копитото имам печат, можеш да го видиш! Минал вълкът отзад, навел се, за да види, а конят му теглил такъв къч, че се свестил чак след два часа. Конят, естествено, го няма, а главата му ще се пръсне. "И за чий се заврях да гледам - мисли си вълкът - като и без това съм неграмотен?" - Изневерих на мъжа си. И в деня на смъртта си ще му разкажа за това. - Знаеш си датата на твоята смърт? - Да. Това ще бъде деня, в който му разкажа. - Мъжът ми се чувства много зле! Трудно диша! - А какво казват лекарите! - Да не му завързвам вратовръзката толкова стегнато.