Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж оставя колата си на паркинга пред блока. На предното стъкло слага бележка: "Резервоарът е празен, касетофона го няма, двигателя го откраднаха!" На сутринта намира друга бележка: "Тогава за какво са ти гуми?"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо в Гърция има толкова много философи? - А ти гръцките жени виждал ли си?
Разни
03.10.2017
1,973 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж лежи на плажа чисто гол само с хавлия на онази му работа. До него табелка: "Гледане - 5 евро, Пипане - 10 евро". Пристига до него една руска знойна туристка и се настанява до него. По едно време й станало интересно, дала на мъжа 5 евро и погледнала под хавлията. След малко пак й станало интересно - дала му 10 евро и го пипнала по онази работа. Легнала да се пече, но след малко пак й станало интересно и го питала: - А господине, колко струва... цялата работа? Мъжът: - Абе госпожице, той ако можеше да работи нямаше да проси!
- Ало! Ясновидката Магда ли е? - Да, Генко Бончев. - Но аз не съм Генко Бончев. - Знам.
Отива един човек за риба. Намерил едно закътано място, замаскирал се хубаво, седнал удобно и хвърлил въдицата. Седи и чака. По едно време чува някакъв глас отдалече - "Ходи се шибай!" Уплашил се човека, че някой му крещи на него, наострил уши. Този път от по-близо отново се чува "Ходи се шибай!". Човекът бързо събрал въдиците и се приготвил да бяга. Изведнъж гледа - по реката плува лодка, а вътре някакъв дебил гребе с лъжици. - Абе, човек, защо гребеш с лъжици? - попитал той учуден. - Ходи се шибай!
- Кога разбираш, че си разглезен прекалено много от удобствата на 21 век? - Когато не можеш да намериш дистанционното на телевизора и първото, което ти идва наум, е да го набереш с мобилния си телефон, за да разбереш къде е...
Върви хакер по улицата и гледа - жаба. Жабата му казва с човешки(женски) глас: - Ако ме целунеш, ще се превърна в красива мадама и ще ти дам да ме лющиш по цял ден .... Взел хакера жабата и си я сложил в джоба. Прибрал се и я оставил до компютъра, а Тя го попитала ... : - Какво става?!?!?!? Няма ли да ме целунеш?!?!?!?!??! - Хубава жена всеки може да си намери!!! Аре някои друг да ми намерят с говореща жаба .... !!!!!