Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Иване, можеш ли да назовеш някой град в Италия? - Разбира се! Кой?
Любими Герои 3,101 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако в метрото ощипете девойка по дупето, то тя: - има 9% вероятност да се обърне и да ви отвърти един шамар - има 65% вероятност да се обърне и да каже: "Ти луд ли си?!" - има 25% вероятност даже да не се обърне - има 1% вероятност да стане ваша жена... Резюме: Вероятността не е голяма, но по-добре да не рискуваш. "Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия? Мисля, че жизненият цикъл е обърнат наопаки. Първо би трябвало да се умира, да се отметне това от графика. След това отиваш да поживееш в старчески дом. Оттам те изритват, защото си прекалено здрав. Отиваш и си получаваш пенсията. След това, при започване на работа, за възнаграждение получаваш златен часовник на първия работен ден. Работиш 40 години, докато станеш достатъчно млад, за да се наслаждаваш на пенсионирането. Пиеш, веселиш се и се подготвяш за гимназията. Стигаш до началното училище, ставаш дете, играеш си, нямаш отговорности, ставаш бебе, после влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца в луксозна обстановка с централно отопление, джакузи, румсервиз на почукване, и накрая свършваш като оргазъм. Амин!" В кръчмата разговарят двама банкови чиновници: - Разбирам, - казва единият - защо касиерът е избягал парите и скъпоценостите от сейфа. Но не мога да разбера защо е отвел и жената на директора? - Е как защо! За да не го търси директорът. Рано сутрин. Минус десет градуса. В трамвая се качва баба и застава до един седнал младеж и след малко казва: - Младеж, няма ли да ми отстъпиш място. Младежа: - Бабо, има поне двадесет свободни места. Бабата: - Може да има, но твоето е затоплено... Пътува момиче в автобуса, на коленете й котка. Тя гали котето. Младеж, стоящ до нея казва: - Бих искал да съм на мястото на това коте! Момичето: - Не мисля, че ще ви хареса. Водя го за кастриране.