Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Как един мъж раэбира че се е заразил от птичи грип? Ами като му умре патката.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Моята жена вчера нещо ми мърмори, че не съм я слушал ли... Или нещо такова беше.
Бисери
03.10.2017
2,827 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вълкът и заекът си направили бар. В тоалетната на барчето имало музика. Един ден на вълка му се доходило до толетната. Казал на заека: - Зайо, пусни ми малко музика, че ще ходя до тоалетната. - Каква музика искаш, вълчо? - попитал заекът. - Нямам претенции - отвърнал вълкът и влязъл във WC-то. Като излязъл, бил бесен. Отишъл директно при зайо и му казал: - Ще те пребия, бе! Що ми пусна химна - трябваше прав да се*а!
…Отивам на кръчма,пия,пия,пия и се напивам ! …Тия у нас ядат,ядат,ядат и нямат наяждане техната мама !
Враната се разкрещяла в гората: - Гаааааааааааааа-гаааааааааааа - имам добраааааааааааааа и лошааааааааааааааа новина - имам добрааааааааааааааа и лошаааааааааановина. Мечката я прекъснала: - Пернато кречетало - стига вряка, а казвай - първо добрата, а после лошата новина! - Добрееееее, добреееееееее - в гората докараха преееезерватиииивииииииииии. - Дай сега и лошата. - АМИ ЗААААЕКЪТ ГИ РАЗТОВАРРРРВА С ВИЛАТАААААААААААА!
Маргарет Мичъл:Животът не е поемал към нас задължение да осъществява мечтите ни. Трябва да вземеш каквото ти предлага и да сме благодарни, защото и по-лошо би могло да бъде.
Излиза един от стаята на тъща си с котенце в ръцете. Затваря вратата и силно казва: - Как може да се изпикаеш върху мама? А после шепнешком добавя: - Дай да ти стисна лапата!...