Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Моята жена вчера нещо ми мърмори, че не съм я слушал ли... Или нещо такова беше.
Бисери 2,827 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вълкът и заекът си направили бар. В тоалетната на барчето имало музика. Един ден на вълка му се доходило до толетната. Казал на заека: - Зайо, пусни ми малко музика, че ще ходя до тоалетната. - Каква музика искаш, вълчо? - попитал заекът. - Нямам претенции - отвърнал вълкът и влязъл във WC-то. Като излязъл, бил бесен. Отишъл директно при зайо и му казал: - Ще те пребия, бе! Що ми пусна химна - трябваше прав да се*а! …Отивам на кръчма,пия,пия,пия и се напивам ! …Тия у нас ядат,ядат,ядат и нямат наяждане техната мама ! Враната се разкрещяла в гората: - Гаааааааааааааа-гаааааааааааа - имам добраааааааааааааа и лошааааааааааааааа новина - имам добрааааааааааааааа и лошаааааааааановина. Мечката я прекъснала: - Пернато кречетало - стига вряка, а казвай - първо добрата, а после лошата новина! - Добрееееее, добреееееееее - в гората докараха преееезерватиииивииииииииии. - Дай сега и лошата. - АМИ ЗААААЕКЪТ ГИ РАЗТОВАРРРРВА С ВИЛАТАААААААААААА! Маргарет Мичъл:Животът не е поемал към нас задължение да осъществява мечтите ни. Трябва да вземеш каквото ти предлага и да сме благодарни, защото и по-лошо би могло да бъде. Излиза един от стаята на тъща си с котенце в ръцете. Затваря вратата и силно казва: - Как може да се изпикаеш върху мама? А после шепнешком добавя: - Дай да ти стисна лапата!...