Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Влиза в банката маскиран мъж с пистолет и вика: - Никой да не мърда! Това е обир! Веднага преведете всички пари в моята сметка IBAN:BGSFS547059124578912345, и без глупости!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Келнер, може ли книгата за оплаквания! - Скрий се! Това да не ти е библиотека!
Професионални
03.10.2017
3,007 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпа, къде са чистачките на колата? - Махнах ги, мили, защото полицаите непрекъснато поставят разни смешни бележки зад тях.
При доктора: - Спите ли на отворен прозорец, както ви препоръчах? - Да. - Изчезна ли задуха? - Не, но затова пък ми изчезна портфейла и часовника!
Младо девойче, току-що завършило средното си образование, се явява на кандидат-студентски изпит. Излизат резултатите, оценката е положителна, но минава първо, второ, трето класиране - момичето не е прието. И понеже имала огромно желание да бъде студентка, девойката отишла при ректора на университета и това-онова, това-онова - преспала с него и я приели.След време момичето срешнало своя бивша учителка. Щастлива от срещата, учителката я заразпитвала: - Как си? Какво правиш? Приеха ли те? - Приеха ме, госпожо, вече съм студентка по право! - Браво! С какво те приеха? Нали се подготвяше с история и право? - Не, не. С френски, госпожо, с френски ме приеха.
- Как ще се казва новият треньор на ПФК Левски? - Петко Барселонски.
Щастливи африканските деца танцуваха и викаха: "Вали сняг! Вали сняг!" За съжаление не всички посрещнаха ядрената зима с такава радост...