Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Върви си пияница след як запои по пътя.Ама се клатушка от тротоар на тротоар.Среща минувач и го пита: - Извинете къде е гарата? - Значи от тук тръгвате и все направо. - А...(хлъц)значи никога няма да стигна
Пиянски 1,648 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката: - «Пада» и «виси» са глаголи. Иванчо: - Съмнявам се. Учителката: - Те означават действие. Иванчо: - Ама какво действие, ако е паднал и виси?... Така се случило, че една жена ражда в трамвая(номер 8). Докторът я успокоява: - Не се притеснявайте, преди някоя година имах случай, когато една жена роди в асансьор. Жената: - Докторе, това бях аз! Малко момиченце към баща си садист: - Татко, моля те, купи ми тези обувчици. - К`во ша ги правиш, нали вчера ти отрязах краката. - Само да си ги гледкам. Садистът й изкарал очите: - Вече няма да гледкаш... Жена отива на гости на семейството на дъщеря си. Зетя я посреща с въпроса: -Колко време ще останеш? -Ами докато ме изтърпите. - отговаря тъщата -Ама моля ти се, влез поне за чаша чай! :) Оценка: На задника ти гъвкав, еластичен от прима виста пишем му "отличен" а пищната ти и разкошна цица заслужава минимум "петица". Лицето ти със зор и уговорка ще му сложим максимум "четворка" "Тройка", със натягане, кирлива, пишем на заспалата ти слива. А дето си на тридесет и девойка общата оценка ти е "Двойка"!!!